Lokalita

Karlín je díky své poloze vyhledávanou čtvrtí, která snoubí obytnou, administrativní a obchodní funkci. V posledních letech prochází postupnou proměnou a přináší nové možnosti. Díky tomu zde lze nalézt příjemné rezidenční bydlení, dostupnost a vybavenost pro své obyvatele i ty, co do Karlína dojíždí za prací.

Jak se dostanete k našemu projektu?

MHD

Tramvají č 3, 8, 52 – zastávka Křižíkova
Metro B – zastávka Křižíkova

Adresa projektu

Ulice Sokolovská 98/96
186 00 Praha

GPS

50°05'39.3"N
14°27'11.9"E

Vybavenost lokality

Díky umístění projektu v bezprostřední blízkosti centra Hlavního města je občanská vybavenost komplexně zajištěna. Karlín je dále ideálním místem pro příjemné večerní procházky díky bohaté nabídce kaváren, vináren a klidných zahrádek. Kaizlerovy sady, Vítkov či Karlínské náměstí mohou být dalším místem pro klidné posezení a relaxaci.

Dopravní dostupnost

Karlín coby část Prahy 8 se nachází na pobřeží Vltavy a je výborně dostupný jak městskou hromadnou dopravou, tak individuálně autem např. z Wilsonovy ulice. Naproti projektu se nachází tramvajová zastávka i stanice metra B, čímž je zaručena rychlá dosažitelnost centra města. Autobusové nádraží Florenc a Hlavní nádraží jsou v dostupnosti několika minut.

Výstavba

V projektu Karolína Plazza poblíž rohu ulic Sokolovská a Šaldova budou vystavěny celkem tři domy, ve kterých vznikne 150 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk s terasami na střeše. Výstavba byla zahájena v lednu 2016, dokončení je naplánováno na březen 2018. Užitná plocha bytů je v rozmezí 27–120 m2, s možností propojení sousedních bytových jednotek. Většina bytů má navíc balkon nebo terasu. V prvním podlaží domů bude průchozí pasáž s obchodními prostory, druhé podlaží bude sloužit kancelářím a od třetího podlaží pak půjde o rezidenční bydlení.

Docházkové vzdálenosti
Zastávka MHD
Zastávka metro B MHD
Škola
Školka
Zubní lékař
Banka
BodyBody Karlín
Hudební divadlo Karlín
Supermarket
Dojezdové vzdálenosti (v minutách)
14
Václavské náměstí
5
Florenc
12
Hlavní nádraží
11
Palác Flóra

Fotogalerie

 title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title= title=