Pozemky – Lhota u Dolních Břežan, Praha Západ

Fineobydleni.cz > Projekty > Pozemky - Lhota u Dolních Břežan

Lhota u Dolních Břežan

Obec: Lhota u Dolních Břežan
Okres: Praha západ
Situován: Jižní okraj Prahy
Km z centra: 18 km
Minut z centra: 20 min

Pozemky
Lhota u Dolních Břežan

Stavební pozemky jsou umístěny v příjemném a klidném prostředí obce Lhota u Dolních Břežan (Praha Západ), která je svou blízkostí a snadnou dosažitelností hlavního města atraktivním místem k bydlení v rodinných domech. Na nově zrekonstruovaném náměstí je malebný rybníček s místní kapličkou a selské obydlí, které dává celému okolí na jedinečnosti.

Okolí Lhoty u Dolních Břežan

Jedná se o krajinu vltavského údolí v těsné blízkosti přírodních rezervací Šance s pozůstatky keltského hradiště a Zvolské Homole, která přímo vybízí k dlouhým procházkám. K dispozici je velký počet naučných stezek, cyklostezek s různými obtížnostmi. Přímo v obci je nově zrekonstruovaná koňská jízdárna s možností vyjížděk. Blízkost Vltavy umožňuje věnovat se vodním sportům nebo rybaření.

Vybavenost v obci Dolní Břežany

Veškerá občanská vybavenost je v cca 2 km vzdálené obci Dolní Břežany, která prošla zásadní modernizací. K dispozici je zde moderní základní škola, nově budovaná mateřská školka, restaurace, kavárny, hotel, pošta, banka, obchody, supermarket, zdravotní středisko, administrativní centrum, apod. Přímo v obci Lhota je k dispozici restaurace http://www.urbanu-cz.ch.vu/, prodejna s potravinami, koňská jízdárna a nově vystavěné dětské hřiště.

Z nových rodinných domů snadno do Prahy

Z hlediska dopravních vazeb leží Lhota u Dolních Břežan na trase silnice II/101, která umožňuje perfektní dopravní spojení do centra Prahy z obou vltavských břehů. Východním směrem tato trasa umožňuje spojení s mikroregionálním centrem Jesenicí. Cca 5 minut od novostavby rodinných domů je zastávka Lhota, ze které je zajištěno spojení na metro C Budějovická městskou hromadnou dopravu, autobusy číslo 333, 331 s intervaly cca 10 minut. Ze zastávky Dolní Břežany je možný přestup na linky 341, 342 směr Modřany s intervaly cca 13 minut. V roce je plánováno dokončení pražského okruhu R1, které pozitivně ovlivní dopravní dosažitelnost v okolí.

Fotografie